RSS Feed

Budapesten nyert a Tottenham

NS - 2021. 02. 19. 12:10:47 Nagyobb szöveg Kisebb szöveg Cikk küldése e-mailben Nyomtatóbarát változat

Csütörtökön a labdarúgó Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első körében a párharcok első felvonását rendezték meg. A Tottenham a Puskás Arénában győzte le 4–1-re az osztrák Wolfsberget, a Roma Portugáliában, az Ajax Franciaországban aratott fontos győzelmet. A Milan nem tudott nyerni a szerb Crvena zvezda otthonában.

Wolfsberger AC–Tottenham Hotspur 1–4

A Tottenham a Puskás Arénában lépett pályára az osztrák csapat ellen. José Mourinho együttese már 28 perc után kétgólos előnybe került: Szon Hung Min megszerezte a 17. gólját az idényben, majd Gareth Bale is betalált (0–2).

Lucas Moura még az első félidő vége előtt növelte a Spurs előnyét, amely gyakorlatilag bő fél óra alatt eldöntötte a továbbjutás sorsát. A szünet után büntetővel szépített a Wolfsberg, majd Carlos Vinícius is betalált még, így négy gólt szereztek a londoniak Budapesten.