RSS Feed

Sport

Kínában is bevezetik Polgár Judit sakkprogramját

Kínában is bevezetik Polgár Judit sakkprogramját Polgár Judit Sakkpalota és Sakkjátszótér programjait szeptembertől már Kínában is alkalmazni fogják. Az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint a Sakkpalotában résztvevő magyar gyerekek 40 százalékkal jobb eredményt értek el a tantárgyi kompetencia teszteken, s a jövőben az ázsiai országban az óvodás és iskoláskorú gyermekek is megismerkedhetnek vele.

Tajti - Az apja hozta haza

Tajti - Az apja hozta haza 2014-ben a Real Madrid és a Barcelona is szerette volna, ha az akkor 16 éves Tajti Mátyás hozzájuk szerződik. A játékos a katalán csapatot választotta, de két év után a Malagához ment. Később, 2018-ban elárulta, hogy kiközösítették a La Masián.

Davis Kupa: új helyszínen játszik a magyar válogatott

Davis Kupa: új helyszínen játszik a magyar válogatott Új helyszínen, a Lurdy Ház mögötti területen játssza szeptemberi, Csehország elleni Davis Kupa-párharcát a magyar férfi teniszválogatott.

Vignjevic "irtózatosan nehéz" visszavágóra számít

Vignjevic "irtózatosan nehéz" visszavágóra számít "Irtózatosan nehéz" visszavágóra számít az azeri Neftci ellen Nebojsa Vignjevic, az Újpest labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Varga János: látványos birkózásra van szükség

Varga János: látványos birkózásra van szükség Varga János (képünkön) számára az idei év az ünneplés jegyében telik: a kötöttfogású birkózó 50 évvel ezelőtt nyerte meg olimpiai bajnoki címét.

Peter Hyballa váltja Marco Rossit

Peter Hyballa váltja Marco Rossit Peter Hyballa lesz a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányává kinevezett Marco Rossi utódja a dunaszerdahelyi DAC csapatának kispadján.A DAC múlt csütörtökön, hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a georgiai együttessel.

Márton Anita lemondta

Márton Anita lemondta Amint az várható volt, a súlylökő Márton Anita nem indul az augusztus 6-án kezdődő berlini Európa-bajnokságon. "Sajnos, le kellett mondanom az augusztusi Európa-bajnokságot" - nyilatkozta a Digi Sport híradójának a magyar atlétika első világbajnoka, aki sérülése miatt már a Gyulai Memorialon sem tudott indulni. Mostanra biztossá vált, hogy a sikeres 2019-es folytatás érdekében a teljes idei szezon

Videoton - Gyenge játék

Videoton - Gyenge játék A Videoton némi szerencsével jutott tovább a Dudelange, vagyis a luxemburgi bajnok ellen. A meccsen Nikolics edző végig dühöngött. Joggal. A Vudeoton védelme átjáróház volt, s a csatárok sem igyekeztek, hogy 2:1-es vezetés után rúgjanak egy harmadikat, s ez majdnem megbosszulta magát.

Női tenisz-világranglista: Babos a páros-rangsor élén

Női tenisz-világranglista: Babos a páros-rangsor élén A várakozásoknak megfelelően hétfőtől Babos Tímea vezeti a női teniszezők páros-világranglistáját. A magyar játékos első helye már a múlt héten biztossá vált, s ezen az sem változtatott, hogy a francia Kristina Mladenoviccsal első kiemeltként a negyeddöntőben búcsúzott Wimbledonban.

Birkózó vb: céltudatos és sikerre éhes a női válogatott

Birkózó vb: céltudatos és sikerre éhes a női válogatott Ritter Árpád, a női válogatott szövetségi kapitánya érett birkózást vár versenyzőitől az októberi budapesti birkózó-világbajnokságon, melyen várhatóan mind a tíz kategóriában lesz hazai induló a mezőnyben.

Visszavonul a magyar kick-box legenda

Visszavonul a magyar kick-box legenda Befejezi pályafutását minden idők legeredményesebb kick-box versenyzője, a magyar Mórádi Zsolt. A 30 éves klasszis a novemberi budapesti világbajnokságon két aranyérmet is nyert, ezzel összesen tíz vb-elsőséggel büszkélkedhet. Ennyit a sportág története során rajta kívül soha senkinek nem sikerült szereznie. Mórádi Zsolt visszavonulását követően sem szakad el a kick-box világától.

Öttusa Eb: hazai éremesély több számban

Öttusa Eb: hazai éremesély több számban A hagyományok és az idei eredmények alapján is több számban lesz magyar éremesély a kedden kezdődő székesfehérvári öttusa Európa-bajnokságon.

Férfi tenisz-világranglista: Djokovic újra az első tízben

Férfi tenisz-világranglista: Djokovic újra az első tízben A volt világelső Novak Djokovic wimbledoni győzelmének köszönhetően újra bekerült a top tízbe a férfi teniszezők világranglistáján.

Karnyújtásnyira volt csak a dobogótól Kiss Norbert

Karnyújtásnyira volt csak a dobogótól Kiss Norbert Értékes pontokat szerzett a kamion-Európa-bajnokság negyedik hétvégéjén Kiss Norbert. A kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző a szombat délelőtti időmérőn az ötödik helyet szerezte meg a superpole-ban, majd mindkét versenyen hajszállal maradt csak le a dobogóról a Dunaszerdahely melletti Szlovákia Ringen.