RSS Feed

Sport

Favre lett a Borussia Dortmund vezetőedzője

Favre lett a Borussia Dortmund vezetőedzője A svájci Lucien Favre lett a Borussia Dortmund labdarúgócsapatának vezetőedzője. A Bajnokok Ligája-résztvevő német klub honlapjának keddi beszámolója szerint a 60 éves szakvezető szerződése két idényre szól.

Tíz magyar arany a budapesti kick-box világkupán

Tíz magyar arany a budapesti kick-box világkupán Sikert hozott a 24. Magyar Kick-box Világkupa: a 38 ország 2600 versenyzőjét felvonultató megmérettetésen a hazai szövetség jelesre vizsgázott rendezésből, a felnőtt versenyzők pedig tíz aranyukkal ismét bizonyították, hogy a világ élvonalában van a magyar kick-box. A verseny hősének három első helyével Busa Andrea bizonyult.

Pellegrini lett a West Ham United vezetőedzője

Pellegrini lett a West Ham United vezetőedzője Manuel Pellegrini lett az angol labdarúgó-élvonalban szereplő West Ham United vezetőedzője. A londoni klub honlapjának keddi beszámolója szerint a 64 éves chilei szakember szerződése három idényre szól.

Hüttner Csaba: elégedettség kis hiányérzettel

Hüttner Csaba: elégedettség kis hiányérzettel Hüttner Csaba szövetségi kapitány (képünkön) elégedett az érmek számával és a teljesítménnyel a Szegeden vasárnap befejeződött gyorsasági kajak-kenu világkupa után, mint mondta, hiányérzete legfeljebb azért lehet, mert olimpiai számban nem szerzett aranyat a válogatott.

Férfi tenisz-világranglista: ismét Nadal az élen

Férfi tenisz-világranglista: ismét Nadal az élen Fucsovics Márton egy helyet rontott, így 60. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyen az élen történt váltást követően ismét Rafael Nadal áll az első helyen.

Labdarúgó NB II: a Kisvárda a második feljutó

Labdarúgó NB II: a Kisvárda a második feljutó A bajnok MTK után a Kisvárda biztosította másodikként helyét az élvonalban, miután hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott vasárnap a Szeged együttesével labdarúgó NB II 36. fordulójában.

Harmadszor bajnok a Szeged

Harmadszor bajnok a Szeged A MOL-Pick Szeged nyerte a férfi kézilabda NB I-et azt követően, hogy vasárnap a döntő visszavágóján 29-26-ra kikapott a címvédő Telekom Veszprém otthonában, de összesítésben egyetlen góllal, 58-57-re jobbnak bizonyult riválisánál. A múlt szombati első mérkőzést 32-28-ra nyerte a Szeged.

Mind a négy magyar kajaknégyes döntős

Mind a négy magyar kajaknégyes döntős Mind a négy magyar kajaknégyes bejutott a döntőbe 500 méteren a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa vasárnap délelőtti középfutamaiból. A zárónapi 200, 500 és 5000 méteres finálékban összesen 26 hazai hajó lesz érdekelt, 12 számban két magyar egységért is lehet majd drukkolni.

Öt magyar aranyérem szombaton

Öt magyar aranyérem szombaton Busa Andrea duplázott, mellette Veres Roland, Görbics Gábor és Schersing András is aranyérmes lett a Budapesten zajló kick-box világkupa második versenynapján.

Hat magyar érem szombaton

Hat magyar érem szombaton Hat érmet, három-három ezüstöt és bronzot szereztek a magyar versenyzők a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa szombati versenynapján.

Tizenöt magyar egység a szombati döntőkben

Tizenöt magyar egység a szombati döntőkben Tizenöt magyar egység száll majd vízre a szombati döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupán. Ezen a napon kilenc fináléra kerül sor, és ezek közül hatban két hazai egységért is szoríthat a Maty-ér közönsége.

Háborognak a Forma-1-es pilóták

Háborognak a Forma-1-es pilóták Egyre többet háborognak Vettelék, mert kihagyják őket az F1 jövőjét alakító döntésekből. A barcelonai időmérő edzést követő hivatalos sajtótájékoztatón bújt ki a szög a zsákból. A német világbajnok szerint a megkérdezésük is csak a látszatintézkedés.

A Honvéd döntetlenre hozta a meccset a Madrid ellen

A Honvéd döntetlenre hozta a meccset a Madrid ellen A Budapest Honvéd 1:1-et játszott a Real Madriddal a Puskás-Suzuki-kupa második napjának nyitó mérkőzésén. A magyar együttes gólját Cipf Dominik szerezte.

Testvérpárharc és Eb-bronz után jöhet a vb

Testvérpárharc és Eb-bronz után jöhet a vb Nagy Mihály (képünkön) egy Európa-bajnoki bronzéremmel jelezte: jó úton halad a világbajnokságra való felkészülésben. A 79 kilogrammos szabadfogású birkózó az oroszországi Eb-n szerezte meg első érmét a felnőttek között, ha csak a világversenyeket vesszük alapul.