RSS Feed

A Veszprém legyőzte a Kielcét

NS - 2019. 11. 24. 9:28:22 Nagyobb szöveg Kisebb szöveg Cikk küldése e-mailben Nyomtatóbarát változat

Remek második félidei teljesítményének köszönhetően a Telekom Veszprém visszavágott a PGE VIVE Kielcének az idegenbeli vereségért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. Sterbik Árpád teljesítménye kiemelkedett.

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
B-CSOPORT
TELEKOM VESZPRÉM–PGE VIVE KIELCE (lengyel) 28–24 (13–15)
Veszprém, 5125 néző. V.: Mazeika, Gatelis (litvánok).
VESZPRÉM: Cupara – NENADICS 4, Tönnesen 3, B. Blagotinsek, Terzic, Lauge 2, Strlek 3 (1). Csere: STERBIK (kapus), Gasper Marguc 1, A. NILSSON 5, GAJIC 4 (2), Mackovsek, BOROZAN 4, Moraes, Manaszkov 2 (1), J. Omar. Edző: David Davis
KIELCE: WOLFF – JANC 4, A. Dujshebaev 2, Karacic 2, KARALJOK 6, Kules 3, Á. Fernández 1.  Csere: Pehlivan 2, D. Dujshebaev, Aguinagalde 3, Vujovics 1 (1), Lijewski, Guillo. Edző: Talant Dujsebajev
Az eredmény alakulása: 5. perc: 3–3. 12. p.: 7–6. 18. p.: 7–9. 27. p.: 12–14. 38. p.: 18–18. 44. p.: 21–20. 53. p.: 24–21. 57. p.: 26–21
Kiállítások: 16, ill. 6 perc
Hétméteresek: 7/4, ill. 2/1
MESTERMÉRLEG
David Davis: – Mindig nehéz Dujsebajev csapatai ellen játszani, aki tudja, hogyan kell megnehezíteni a rivális dolgát. Remek hangulatú mérkőzésen győztünk. Szerettük volna a védelmet stabilizálni, de Sterbik Árpád teljesítménye kiemelkedett. Wolff is nagyon jól védett, de Árpi még nála is jobb volt.
Talant Dujsebajev: – Nagyon büszke vagyok fiatal játékosaimra, akik hatvan percen keresztül remekül harcoltak. Több hibát is elkövettünk, de az ilyen meccsek kiváló tapasztalatot jelentenek nekünk. Élmény itt játszani, legközelebb megpróbálunk nyerni Veszprémben.