RSS Feed

"A mobil várhat?!"

mix - 2019. 06. 05. 9:04:21 Nagyobb szöveg Kisebb szöveg Cikk küldése e-mailben Nyomtatóbarát változat

Az "A mobil várhat?!" gyermekrajzverseny díjazottait szombaton a Csodák Palotájába hívták el Budapestre. Az ORFK – Országos Balesetmegelőzési Bizottsága felmenő rendszerű gyermekrajz-pályázata, az “A mobil várhat?!” három kategóriában, óvodás (3-6 éves), alsó- (7-10 éves) és felső tagozatos (11-15 éves) általános iskolai tanulóktól várta a pályaműveket.

 A rajzoknak kiemelten a mobiltelefon és kiegészítőinek – fejhallgató – biztonságos, szabályos használatát kellett a közlekedésben bemutatniuk.

A beérkezett pályaművek értékelése alapján a kategóriák díjazottjait és a különdíjasokat soroljuk. Képeik megtekinthetők a képgalériában.

Óvodás kategóriában:

1. Balogh Tünde, Erzsébetvárosi Nefelejcs Óvoda, Budapest (Budapesti Rendőr-főkapitányság)

2. Fekete Júlia, Győrújfalui Vadvirág Óvoda és Bölcsőde, Győrújfalu (Győr-Moson-Sopron megye)

3. Szobonya Ivett, Őzike Óvoda Bátonyterenye (Nógrád megye)

4. Zoller Hanna, Nyugati Városrészi Óvodák Ajtósi Dürer Utcai Tagóvodája, Pécs (Baranya megye)

5. Nagy Valentína, Hajnal-Lenkey-Jázmin utcai ÁMK Óvoda, Békéscsaba (Békés megye)

6. Hozbor Linda, Zalalövő Napköziotthonos óvoda (Zala megye)

 

Általános iskola alsó tagozatos kategória:

1. Szalai Anita, Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda, Szarvas (Békés megye)

2. Szabó Anna Észak-Budapesti Tankerületi Központ Pais Dezső Általános Iskola Budapest (Budapesti Rendőr-főkapitányság)

3. Putnik Zsófia, Szent László Általános Művelődési Központ Baja (Bács-Kiskun megye)

4. Tardi Henrietta, Budapest XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola (Budapesti Rendőr-főkapitányság)

5. Stenger Boglárka, Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pápa (Veszprém megye)

6. Nagy László, Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pápa (Veszprém megye)

 

Általános iskola felső tagozatos kategória:

1. Salétli Hédi, Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger (Heves megye)

2. Petró Panna, Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Általános Iskola (Békés megye)

3. Molnár Gábor, Szentmártonkáta (Pest megye)

4. Markovics Maja Meredisz, SÁI Beszterce Lakótelepi Általános Iskola (Nógrád megye)

5. Csatos Anna, Toldi LTP-i Tagiskola, Kaposvár (Somogy megye)

6. Budai Lóránt, Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Edelény (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

 

A bíráló bizottság döntése alapján még különdíjban részesült:

Nagy Kiara, Benedek Elek Gyermeklánc Tagóvoda, Eger (Heves megye)
Mursits Bernadett, Dabas-sári Szent János Katolikus Általános Iskola (Pest megye)
Ujvári Anna, Zákányszéki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zákányszék (Csongrád megye)

Fotó: -a-
Lap tetejére
ニューバランス ニューバランス 574 ニューバランス 576 ニューバランス 996 ニューバランス 1400 ナイキ スニーカー ロレックス 買取 ティンバーランド ブーツ