RSS Feed

Doll: Ez a csapat nem érdemli meg a bajnoki címet

Nemzeti Sport - 2017. 04. 13. 9:23:46 Nagyobb szöveg Kisebb szöveg Cikk küldése e-mailben Nyomtatóbarát változat

Ugyanolyan élettelen fellépésnek nevezte csapata szereplését a Paks ellen a csütörtöki Nemzeti Sportnak adott értékelésében, mint a múlt heti, DVTK elleni játékát Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője. A Pakstól elszenvedett 3:1-es vereséget botrányosnak jellemezte.

Paks:Ferencváros 3:1. Már az első félidőben kettő nullára vezettek a paksiak a Kassai Viktor vezette mérkőzésen. A vereség ellenére ezúttal nem került szóba az FTC "kedvenc" játékvezetőjének ténykedése. A Ferencváros már bizonyosan nem lesz bajnok, 39 ponttal áll a negyedik helyen, kilenc ponttal leszakadva a tabellát vezető Videoton mögött.
Doll rendkívül elkeseredett, amiért "halott" csapat játszott a paksiak ellen. A sportnapilap kérdésére, hogy milyen varázslattal lenne felrázható a társaság, azt válaszolta, hogy egy nagy nyári átalakítással. Addig is azt ígéri, hogy becsülettel végigjátsszák a szezont. Annyi vigasza lehet, hogy az FTC ott van a Magyar Kupa elődöntőjében.